درباره ما

مسیر ورزشمسیر ورزش ، پورتال جامع سلامتی و تناسب اندام است. هدف مسیر ورزش ، افزایش سطح سلامتی ، ترویج ورزش در جامعه و کمک به رسیدن به سلامت جسمانی است.

مسیر ورزش برای آسان کردن راه رسیدن به تناسب اندام به وجود آمده است و به وسیله ی نگارش محتوای باکیفیت و راهنمایی و راهگشایی در پاسخ به سوالات کاربران ، سعی شده که هدف اصلی این مجموعه ، یعنی “افزایش سطح سلامتی ، ترویج ورزش در جامعه و کمک به رسیدن به سلامت جسمانی” در بالاترین سطوح ممکن محقق شود.

اکنون بزرگترین افتخار تیم مسیر ورزش ، رضایت‌مندی هزاران مخاطب از سراسر ایران است که از این بابت بی نهایت خرسندیم ؛ زیرا بی شک شادکامی شما باعث خوشحالی و شادی ماست.

مسیر ورزش چه مسیری را طی می کند؟

مسیر ورزش ، مسیر موفقیت در رسیدن به تناسب اندام و سلامتی است و در این مسیر ، سعی بر ارائه راهکار ها و آموزش های مفید و ساده برای افراد مختلف ، برنامه ای است که مصرانه و باجدیت دنبال می کنیم. برای رسیدن به تناسب اندام ، دو حالت کلی وجود دارد :

  • افزایش وزن تا رسیدن به وزن ایده آل
  • کاهش وزن تا رسیدن به وزن ایده آل

در مسیر ورزش با در نظر گرفتن سنجه های مشخص بر اساس ویژگی های بدنی و جسمانی همچون آناتومی و ساختار بدن ، قد ، وزن ، جنسیت و شرایط محیطی ، بهترین مسیر را تا رسیدن به وزن ایده آل و سلامتی همه جانبه خواهید یافت و در این مسیر همواره همراه شما هستیم.