کدام مدل سارافون برای افراد چاق مناسب است؟

سارافون مناسب برای افراد چاق

سارافون ها از آنجا که دارای محبوبیت بسیاری در بین عموم لباس های زنانه هستند، در انواع مختلفی از طرح ها و مدل ها تولید می­شوند. الگوی دوختن سارافون ها از مانتوها گرفته شده است، تفاوت بین سارافون و مانتو در داشتن آستین است. سارافون ها مدل­های مانتویی هستند که آستین ندارند. البته برخی از سارافون ها هستند که آستین کوتاهی دارند و براساس نوع پارچه به کار رفته شده در دوخت سارافون ها، می توان انواع سارافون را در فصل های مختلف و حتی تابستان و زمستان نیز پوشید و انواع مختلفی از استایل ها را می­توان با پوشیدن سارافون تهیه کرد.

سارافون های مناسب برای افراد چاق

امروزه مدل های مختلفی از سارافون برای افراد چاق تولید می­شود. انواع سارافون های مجلسی و اسپورت برای افراد چاق در طرح های مختلف در بازار عرضه می شود. برای خانم هایی که اضافه وزن دارند و می خواهند در عین حالی که یک استایل شیک داشته باشند لاغر تر به نظر بیایند، لباس های سارافون با طرح ها سنتی پیشنهاد می­شود. این نکته که برای افراد چاق پوشیدن طرح های ساده و ظریف که باعث کمتر نمایان شدن وزن و چاقی شما می شود، به همین دلیل استفاده از سارافون هایی با طرح های سنتی که منظم و ساده هستند، انتخاب خوبی برای افراد چاق می­تواند باشد.

در تهیه سارافون از پارچه های مختلف به ویژه پارچه­های کشی برای افراد چاق استفاده می­شود. نکته مهمی که در هنگام انتخاب سارافون باید به آن توجه داشته باشید، انتخاب یک زیر سارافونی مناسب است. پوشیدن زیرسارافون هایی که دارای طیف رنگی تیره هستند و استفاده از سارافون هایی با طرح های ساده در لاغر تر نشان دادن افراد چاق بسیار مناسب است.

به طور کلی استفاده از سارافون های ساده برای افراد چاق توصیه می­شود. استفاده از طرح های بسیار شلوغ مانند طرح های گل دار برای خانم هایی که دوست دارند لاغر تر دیده شوند، مناسب نیست.

بهتر است افراد چاق از سارافون های جلو باز استفاده کنند، سارافون هایی که مدل مانتویی دارند بر روی اندام بیشتر تاکید دارد و اگر در قسمت کمر تنگ باشند باعث می­شود تا افرادی که شکم دارند، بیشتر مشخص شود. البته مدل سارافون هایی که دارای دامن هستند و چین دارند برای افرادی که دوست دارند سارافون های مدل جلو بسته و مانتویی را امتحان کنند نیز مناسب است. این نوع سارافون ها را که بیشتر دارای آستین های حلقه ای و کوتاه هستند را می توانید با شومیز های و یا زیر سارافون های گیپور بپوشید و استایل خاصی را ایجاد کنید.

خانم های چاق چه مدل سارافونی انتخاب کنند؟

سارافون­ ها لباس هایی هستند که در بین خانم های جوان بسیار طرفدار دارند، در سال های اخیر این نوع لباس کمتر برای افرادی با اندام درشت و چاق دوخته می­شد ولی امروزه انواع مختلفی از سارافون های مجلسی، اسپرت، مانتویی و … نیز برای این افراد تولید می شود. بهتر است در هنگام خرید سارافون ها به رنگ و طرح و استفاده از شلوار، دامن و اکسسوری توجه داشته باشید، از آنجا که در یک استایل تمامی این موارد باعث می­شود که  شما لاغر تر دیده شوید، قابل اهمیت می­باشند.

 

تحریریه مسیر ورزش
سلامتی مهم ترین دارایی ماست. مسیر ورزش می کوشد تا با ترویج زندگی سالم و اصول ورزشی صحیح ، به افزایش سطح سلامتی جامعه کمک کند و با پاسخ به سوالات مربوط به حیطه ورزش و تغذیه ، الگوی مناسبی را در اختیار کاربران قرار دهد. اگر در خصوص مطالب و مقالات منتشر شده سوالی دارید ، در بخش دیدگاه ها ، می توانید نظرات و سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان و مربی های ورزشی مسیر ورزش در اسرع وقت راهنمای شما باشند. ما در کنار شما هستیم.