چه کت و شلواری مناسب افراد لاغر و قد بلند است؟

کت و شلوار برای افراد لاغر و قد بلند

پوشیدن لباس با توجه به سایز و هیکل هر فرد، هم مربوط به افراد چاق است و هم مربوط به افراد لاغر است و فقط افرادی که چاق هستند نباید با دقت خاصی لباس های خود را انتخاب کنند! برای خرید کت و شلوار، افراد لاغر چه خانم و چه آقا، بهتر است به چند نکته توجه داشته باشند تا بتوانند استایل شیک و تیپ خوبی را ایجاد کنند.

مدل های کت و شلوار برای افراد لاغر و قد بلند

بسیاری از آقایان لاغر و قدبلند هستند و همچنین بسیاری از خانم های نیز لاغر هستند. برای این دسته از افراد نیز توصیه می شود در هنگام خرید لباس به سایز خود توجه داشته باشند تا بلندی قد و زیبایی اندام خود را بتوانند با پوشیدن یک استایل زیبا، نشان دهند.
برای افرادی که لاغر هستند به خصوص برای خانم ها، از مدل کت هایی که طرح های خط دار دارند انتخاب نمایند مخصوصا خط های عمودی، این مدل کت ها بلندی قد را به خوبی نشان می دهد و استایل زیبایی را نیز ایجاد می کند.

پوشیدن کت و شلوارهای راسته بسیار مناسب افراد قد بلند و لاغر است. این نوع شلوارها تا قسمت مچ پا کشیده می شوند و حالت کت آن ها آزاد است و برخی از مدل های آن دارای برش های متعددی است که خوش پوشی را به شما هدیه می دهد!

برای آقایانی که لاغر هستند، بهتر است کت و شلواری انتخاب شود که هیکل و اندام آن ها را حجیم تر نشان بدهد. در هنگام خرید کت و شلوار باید به این نکات توجه کرد که انتخاب رنگ های روشن باعث می شود تا اندام درشت تر دیده شود و بلندی قد نیز خیلی خوب به نظر برسد.
پوشیدن رنگ های متضاد برای افرادی که قد بلندی دارند باعث می شود تا استایلی که انتخاب می کنند به خوبی دیده شود و قدشان به صورت متناسب به نظر برسد.

از کت هایی استفاده کنید که تعداد دکمه های کمتری دارند و یا دو دکمه هستند. کت هایی که دکمه های بیشتری دارد باعث می شود که اندام شما لاغر تر دیده شود و کشیده تر به نظر بیاید، این موضوع به خصوص برای آقایان لاغری که می خواهند هیکلشان درشت تر دیده شود، مهم است.
افراد قد بلند نباید از کت های بلند استفاده کنند، این مدل کت ها، قد آن ها را بیش از حد کشیده نشان می دهد و نمای زیبایی را برای آن ها ایجاد نمی کند.
از شلوار های دمپا گشاد استفاده نکنید، این مدل شلوارها بیشتر مناسب افرادی است که قد کوتاهی دارند، البته خانم هایی که دوست دارند از این مدل شلوار استفاده کنند بهتر است دمپای شلوار خیلی باشد تا در استایل آن ها تاثیری بر روی قد نداشته باشد.
برای افراد قد بلند، انتخاب اکسسوری در کنار دقت به نکات مختلف به هنگام خرید کت و شلوار مهم است. استفاده از اکسسوری های درشت به خصوص برای خانم های قد بلند استایل زیبایی را ایجاد خواهد کرد.

افراد لاغر و قد بلند چه مدل کت و شلواری انتخاب کنند؟

افرادی که قد بلندی دارند و لاغر هستند برای آنکه اندام خود را پر تر نشان دهند بهتر است در هنگام خرید کت و شلوار به جنس پارچه و رنگ بندی آن توجه داشته باشند. این موضوع برای آقایان حائز اهمیت است. در نتیجه چه قد بلندی داشته باشید و یا قد کوتاه باشید، در هنگام خرید لباس به سایز خود توجه داشته باشید تا بتوانید استایل شیکی را ایجاد کنید.

تحریریه مسیر ورزش
سلامتی مهم ترین دارایی ماست. مسیر ورزش می کوشد تا با ترویج زندگی سالم و اصول ورزشی صحیح ، به افزایش سطح سلامتی جامعه کمک کند و با پاسخ به سوالات مربوط به حیطه ورزش و تغذیه ، الگوی مناسبی را در اختیار کاربران قرار دهد. اگر در خصوص مطالب و مقالات منتشر شده سوالی دارید ، در بخش دیدگاه ها ، می توانید نظرات و سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان و مربی های ورزشی مسیر ورزش در اسرع وقت راهنمای شما باشند. ما در کنار شما هستیم.