ویژگی های مدل کت و شلوار زنانه ، مناسب برای افراد چاق

مدل های کت و شلوار زنانه برای افراد چاق

یکی از مدل لباس هایی که بیشتر آقایان استفاده می کنند ولی خانم ها با پوشیدن مدل های زنانه آن می توانند یک استایل بسیار جذاب و شیک را تشکیل دهند، پوشیدن کت و شلوارهای مجلسی و رسمی است. انتخاب درست کت و شلوار برای خانم های چاق، می تواند در لاغر تر دیده شدن و ایجاد یک ست جذاب بسیار کمک کند و یک تن پوش شیک و جذاب برای این افراد باشد.

کت و شلوار های مجلسی با سایز بزرگ برخلاف گذشته بسیار در بازار عرضه می شوند که راحتی در انتخاب انواع مدل و طرح ها را برای افراد چاق نیز آسان کرده است.

چه طرح و مدل های کت و شلوار برای زنان چاق مناسب است؟

در قدم اول باید مطمئن باشید کت و شلواری که تهیه می کنید کاملا اندازه شما باشد یا اصطلاحا فیت هیکل شما باید باشد. کت و شلوارهای تنگ چاق بودن را بیشتر نشان می دهد و کت و شلوارهای اورسایز یا پلاس سایز، اندام های شما بزرگتر از آنچه که هست نشان خواهد داد.

افرادی که در قسمت کمر چاق هستند بهتر است از شلواری استفاده کنند که دمپا گشاد باشد و کت در قسمت کمر تنگ نشده باشد. از پوشیدن شلوارهای جذب خودداری کنید چرا که اگر در قسمت پاها چاق هستید، با پوشیدن شلوار تنگ بیشتر به قسمت های پایین تنه تاکید می شود.

در قد کت نیز باید بلندی و کوتاهی آن توجه داشته باشید. کت های بلند برای افراد چاقی که قد کوتاه هستند پیشنهاد نمی شود چرا که با پوشیدن این مدل کت های بلند، بیشتر به شکل مانتو دیده می شود.

به نوع پارچه نیز توجه کنید و از انتخاب پارچه هایی که خیلی ضخیم هستند پرهیز کنید. کت هایی که حالت راسته دارند و لخت هستند برای افراد چاق بیشتر توصیه می شود.

رنگ مناسب انتخاب کت و شلوار زنانه برای خانم های چاق

پوشیدن رنگ های تیره کت و شلوار علاوه بر اینکه استایل جذابی را برای شما تشکیل می دهد، شما را لاغر تر نیز نشان می دهد.

آستین های کت هایی که حالت فانوسی دارند و یا کمی پف دارند نیز زیبا هستند و توجه را بیشتر جلب می کنند که این موضوع برای آن دسته از خانم هایی که می خواهند کمتر هیکلشان مورد توجه قرار بگیرد مناسب است.

پوشیدن کت و شلوارهای اسپرت نیز گزینه دیگری است که افراد چاق می توانند آن را انتخاب کنند.

البته بهتر است در هنگام خرید کت و شلوار اسپرت به قد شلوار توجه کنید که زیاد کوتاه نباشد و بهتر است تا پایین مچ شما بیاید.

در زیر کت ها نیز می توانید از پیراهن های ساده با رنگ های تیره استفاده کنید و با لایه لایه کردن استایل خود، لاغر تر ظاهر شوید.

خانم های چاق چه مدل کت و شلوار زنانه انتخاب کنند؟

پوشیدن کت و شلوارهای مجلسی و رسمی برای خانم ها استایل بسیار جذابی را شکل می دهد.

فقط برای آن دسته از خانم هایی که سایز بزرگی دارند و چاق هستند، کافیست که در انتخاب کت و شلوار به سایز توجه کنید و از کت و شلوارهای ساده با رنگ های تیره استفاده نمایید. پیشنهاد می شود مقاله کت و دامن برای خانم های چاق را نیز مطالعه کنید

 

تحریریه مسیر ورزش
سلامتی مهم ترین دارایی ماست. مسیر ورزش می کوشد تا با ترویج زندگی سالم و اصول ورزشی صحیح ، به افزایش سطح سلامتی جامعه کمک کند و با پاسخ به سوالات مربوط به حیطه ورزش و تغذیه ، الگوی مناسبی را در اختیار کاربران قرار دهد. اگر در خصوص مطالب و مقالات منتشر شده سوالی دارید ، در بخش دیدگاه ها ، می توانید نظرات و سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان و مربی های ورزشی مسیر ورزش در اسرع وقت راهنمای شما باشند. ما در کنار شما هستیم.