پالتو مناسب افراد چاق و قد کوتاه چه ویژگی هایی دارد؟

مدل پالتو برای افراد چاق و قد کوتاه

از جذاب ترین استایل هایی که می توان برای خود ایجاد کرد، پوشیدن پالتوهای زیبا در فصل زمستان است. هر فردی چه مرد و چه زن می توانند در فصل زمستان از کت های بزرگ که پالتو نام دارند استفاده کنند. پوشیدن پالتو باید متناسب با فرم بدن هر فرد باشد، از آنجا که در فصل زمستان هوا بسیار سرد می شود، برای افرادی که می خواهند پوششی شیک و در عین حال گرم داشته باشند انتخاب یک پالتوی مناسب، یک انتخاب درست و حرفه ای است.
برای افراد چاق پوشیدن پالتو از آنجا که می تواند کمتر چاقی و اضافه وزن آن ها را نشان دهد، مناسب است.

چه پالتویی مناسب افراد چاق و قد کوتاه است؟

خرید پالتو سایز بزرگ زیاد کار مشکلی نیست از آنجا که مدل های بسیاری از پالتو وجود دارد تا افراد چاق بتوانند آن را بخرند. در انتخاب پالتو، توجه به نوع رنگ و پارچه و طرح بسیار مهم است. برای افرادی که چاق هستند و قد کوتاهی دارند پوشین پالتوهایی که دارای کمربند هستند و رنگ های تیره دارند بسیار مناسب است. همچنین پالتوهایی که یقه آن ها حالت هفت دارد باعث می شود تا بالا تنه شما بزرگتر دیده شود، پس اگر بالا تنه شما بزرگ است و می-خواهید کمتر نمایان شود از خرید پالتوهایی که یقه هفت دارند صرف نظر کنید.
پالتوهای کمربند دار همانطور که بالاتر اشاره کردیم برای افرادی که فرم بدنی آن ها حالت ساعت شنی است فوق العاده است! پوشیدن پالتوهای بسیار گشاد هم مناسب نیست، فقط دقت داشته باشید در انتخاب پالتو کاملا همانند فرم بدنی شما باشد.
برای خانم های قدکوتاه و چاق، انتخاب پالتوهای بلند اصلا پیشنهاد نمی شود. پالتوهای بلند باعث می شوند تا این افراد در ظاهر زیبا دیده نشوند. خانم های قد کوتاه باید پالتوهایی را استفاده کنند که برش های متعددی خورده باشد و بلندی پالتو بالاتر از زانوی آن ها باشد.
پالتوهای سایز بزرگ برای افرادی که فرم بدنی آن ها گلابی شکل است، بهتر است در قسمت کمر آن ها گشاد شده باشد. همچنین در انتخاب پالتو علاوه بر اینکه به طرح و رنگ و فرم بدنی خود باید توجه کنید، به آستری که پالتو با آن دوخته شده است دقت کنید که آستری خوش دوخت باشد.
پوشیدن پالتوهای شنل مانند برای افرادی که اندام های بزرگی دارند بسیار مناسب است. همچنین توجه داشته باشید به هنگام خرید پالتو، چه مدت می خواهید از آن استفاده کنید؟
اگر خرید شما برای مدت زمان طولانی است بهتر است که در هنگام خرید به سایز خود توجه داشته باشید. همچنین در هنگام پرو پالتو اگر پالتوی دکمه دار است باید تمامی دکمه های آن بسته شود و در غیر اینصورت پوشیدن آن پالتو برای شما مناسب نخواهد بود.

افراد چاق و قد کوتاه چه مدل پالتویی انتخاب کنند؟

پوشیدن پالتو مناسب با فرم بدنی، نکته مهمی است که به هنگام خرید باید به آن توجه کنید.
پالتوهایی که در قسمت بغل تنگ هستند و یا آستین های کوتاهی دارند، نشان دهنده این است که سایز شما نیست. انتخاب پالتوها بر اساس فرم بدنی مانند ساعت شنی، گلابی شکل، مثلثی و … باعث ایجاد یک استایل شیک برای شما خواهد شد.

تحریریه مسیر ورزش
سلامتی مهم ترین دارایی ماست. مسیر ورزش می کوشد تا با ترویج زندگی سالم و اصول ورزشی صحیح ، به افزایش سطح سلامتی جامعه کمک کند و با پاسخ به سوالات مربوط به حیطه ورزش و تغذیه ، الگوی مناسبی را در اختیار کاربران قرار دهد. اگر در خصوص مطالب و مقالات منتشر شده سوالی دارید ، در بخش دیدگاه ها ، می توانید نظرات و سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان و مربی های ورزشی مسیر ورزش در اسرع وقت راهنمای شما باشند. ما در کنار شما هستیم.