کدام مدل کت و شلوار برای افراد شکم دار مناسب است؟

مدل کت و شلوار برای افراد شکم دار

افرادی که سایز بزرگی دارند و چاق هستند در خرید کت و شلوار بسیار به مشکل بر می خورند. داشتن کت و شلوار به خصوص برای آقایان مهم است از آنجا که با پوشیدن یک دست کت و شلوار متناسب می توانند تمامی افراد چاق حس اعتماد به نفس و خوش استایل بودن را تجربه کنند.

بیشتر افراد هنرمند و معروف حتی اگر چاق هم باشند باز کت و شلوار می پوشند. به همین دلیل می توان گفت پوشیدن کت و شلوار حتی افراد چاق را جذاب تر نشان خواهد داد.

ویژگی هایی برای پوشیدن کت و شلوار افراد شکم دار

بهتر است در هنگام خرید کت و شلوار به سایزی که انتخاب می کنید توجه داشته باشید. برای افراد به خصوص آقایانی که چاق هستند پوشیدن کت های تنگ اصلا استایل شیک را تشکیل نمی  دهد و بزرگ بودن شکم و چاقی را بیشتر نشان خواهد داد.

برای افراد شکم دار، پوشیدن یک ژاکتت در زیر کت انتخاب زیرکانه ای است تا شکم خود را پنهان کنند. هر ژاکت به خوش پوشی شما کمک بسیاری خواهد کرد و قسمت شکمی را لاغر تر نشان می دهد. پوشیدن ژاکت هایی که رنگ تیره­ای دارند در زیر کت، استایل جذابی را به وجود می آورد.

پوشیدن کت های بزرگ و بسیار گشاد برای افراد شکم دار اصلا مناسب نیست. از آنجا که این نوع لباس ها باعث بزرگ به نظر آمدن سایر ما می شوند، افرادی که چاق هستند با پوشیدن آن ها بزرگتر به نظر می آیند.

پوشیدن کت و شلوارهایی با طرح های چهارخانه ای برای افراد چاق، مناسب است. از آنجا که بهتر است در هنگام خرید کت و شلوار از انتخاب رنگ های بسیار روشن خودداری کنند، پوشیدن کت و شلوارهایی که طرح های متعادلی دارند و چهارخونه ای هستند، به صورت کلی شما را باریک تر نشان می دهند.

در خرید و انتخاب شلوار باید توجه کنید که قد شلوار کاملا اندازه شما باشد و قد کوتاهی نداشته باشد. بهتر است که فاق شلوار نه کوتاه و نه بلند باشد و فیکس با بالا تنه خود انتخاب کنید. همچنین از پوشیدن شلوارهای بسیار تنگ خودداری کنید چرا که باعث می شود شکم شما بیشتر دیده شود.

در هنگام خرید کت نیز همانطور که اشاره کردیم، اولویت اول با خرید کت هم سایز شما است. زمان پوشیدن کت به سرشانه های خود توجه داشته باشید که کاملا مماس با سرشانه باشد.

علاوه بر توجه به موارد بالا، کت و شلواری را انتخاب کنید که از پارچه های سبک دوخته شده باشند که این نکته در پوشیدن کت و شلوار برای افراد شکم دار که می خواهند لاغر دیده شوند، اهمیت دارد.

خرید کروات و کمربند نیز مهم است. استفاده از کمربندهایی که سگک آنها بزرگ است برای افراد شکم دار اصلا انتخاب خوبی نیست چون بر روی شکم بیشتر تاکید دارد.

با استفاده از کروات می توانید شکم خود را پنهان کنید. استفاده از طیف رنگ تیره و یا کروات با طرح ساده، یک استایل جذاب را برای شما ایجاد می کند.

برای افراد چاق و شکم دار چه مدل کت و شلواری مناسب است؟

چه چاق باشید و یا چه لاغر، داشتن یک دست کت و شلوار مناسب در کمد لباس هایتان برای مراسم های رسمی، مجلس ها و … باعث بالا بردن اعتماد به نفس در ظاهر شما می شود.

پوشیدن یک دست کت و شلوار با رنگ هایی مانند آبی تیره، مشکی، قهوه ای تیره و … استایل جذابی را ایجاد خواهد کرد فقط بهتر است از کت و شلواری استفاده کنید که کاملا سایز شما باشد.

تحریریه مسیر ورزش
سلامتی مهم ترین دارایی ماست. مسیر ورزش می کوشد تا با ترویج زندگی سالم و اصول ورزشی صحیح ، به افزایش سطح سلامتی جامعه کمک کند و با پاسخ به سوالات مربوط به حیطه ورزش و تغذیه ، الگوی مناسبی را در اختیار کاربران قرار دهد. اگر در خصوص مطالب و مقالات منتشر شده سوالی دارید ، در بخش دیدگاه ها ، می توانید نظرات و سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان و مربی های ورزشی مسیر ورزش در اسرع وقت راهنمای شما باشند. ما در کنار شما هستیم.