بهترین مدل پالتو برای افراد چاق و قد بلند (درشت هیکل) کدام است؟

انواع مدل پالتو برای افراد چاق و قد بلند

مدل لباس زمستانی بسیار محبوب در بین تمامی افراد در سنین مختلف، پوشیدن پالتو است.

پالتوها یکی از محبوب ترین نوع لباس پاییزه و زمستانه است که استایل شیک و زیبا را برای شما ایجاد می کند.

انواع مختلفی از مدل های پالتو امروزه در بازار عرضه می شود، برای افرادی که چاق هستند ولی قد بلندی دارند انتخاب پالتوی مناسب فرم بدنی آن ها کار آسانی است؛ از آنجایی که با پوشیدن پالتو، افراد می توانند خود را لاغر تر نشان دهند.

 

کدام مدل پالتو مناسب افراد قد بلند چاق است؟

قد پالتو های معمولا بلند تر از دیگر لباس های زمستانی است، از این جهت برای افراد قد کوتاه و همچنین افرادی که قد بلندی دارند، استایل شیک و جذابی را ایجاد می کند.

برای افراد چاق پوشیدن پالتوهایی که قد آن ها تا زانو است پیشنهاد می شود. هر چه قد پالتو بلند باشد و یک دست باشد، شما را لاغر تر نشان می دهد.

اگر سایز بزرگی دارید، بهتر است از پالتوهایی استفاده کنید که طرح های ساده و منظمی دارد. هرچه پالتو از طرح های شلوغ و نامتعادل دوخته شده باشد برای افرادی که چاق هستند و یا می خواهند قد آن ها همان اندازه که بلند است دیده شود، مناسب نیست.

پالتوهایی که کلوش هستند، در قسمت بالا تنه کمی تنگ و در قسمت های پایین پالتو آزاد تر است، این نوع پالتوها علاوه بر آنکه استایل بسیار جذاب و خاصی را برای شما شکل می دهد، افراد چاق را نیز لاغر تر و خوش اندام تر نشان می دهد.

پالتوهای دکمه دار برای افراد قد بلند که می خواهند به خوبی بلندی قدشان نشان داده شود مناسب است.

توجه به نوع آستین های پالتو و قد آن ها نیز مهم است. در هنگام خرید پالتو باید توجه داشته باشید که آستین ها تنگ نباشد، تنگ بودن آستین ها را می توانید با باز و بسته کردن دستتان امتحان کنید.

پالتوهایی که مدل آستین های آن ها راسته است برای افراد چاق مناسب است. البته افرادی که قد بلندی دارند و کمی چاق هستند می توانند مدل آستین های دیگه را امتحان کنند ولی مهم ترین نکته توجه به قد آستین است. اگر آستین پالتوی شما کامل بر روی مچ نیاید، این پالتو مناسب شما نیست.

مدل و جنس پارچه پالتو نیز مهم است. پالتوهایی که چرم هستند برای افرادی که قد بلندی دارند استایل بسیار جذابی را تشکیل می دهد.

علاوه بر توجه به نکات گفته شده در هنگام خرید پالتو، انواع مدل های پالتو مانند اورکت ها، ژاکت های پفی، پالتوهای پشمی، پالتوهای بامبر و … برای افراد چاق و قد بلند، می توانند انتخاب کنند.

 

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید، پوشیدن پالتو مناسب با فرم بندی شما است.

در هنگام خرید پالتو دقت کنید اگر از مدل آستین دار پالتو خریداری می کنید، آستین های پالتو تنگ نباشد و تا مچ شما بیاید. انتخاب پالتو بر اساس شکل بدن مانند ساعت شنی، گلابی شکل، مثلثی و … یک استایل شیک را ایجاد می کند.

 

 

تحریریه مسیر ورزش
سلامتی مهم ترین دارایی ماست. مسیر ورزش می کوشد تا با ترویج زندگی سالم و اصول ورزشی صحیح ، به افزایش سطح سلامتی جامعه کمک کند و با پاسخ به سوالات مربوط به حیطه ورزش و تغذیه ، الگوی مناسبی را در اختیار کاربران قرار دهد. اگر در خصوص مطالب و مقالات منتشر شده سوالی دارید ، در بخش دیدگاه ها ، می توانید نظرات و سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان و مربی های ورزشی مسیر ورزش در اسرع وقت راهنمای شما باشند. ما در کنار شما هستیم.