چه مدل مانتو ابر و بادی برای خانم های چاق مناسب است؟

مدل مانتو ابر و بادی برای افراد چاق

انواع مختلفی از پارچه ها وجود دارد که امروزه خرید مانتو برای افراد چاق را بسیار راحت تر کرده است! اگر قد بلندی دارید و درشت هیکل هستید ، پیشنهاد می شود که اول مقاله مدل مانتو مناسب خانم های چاق را مطالعه کنید.

در سال های قبل افرادی که اضافه وزن داشتند و به دنبال مانتوهای مناسب بودند، انتخاب مانتو کار مشکلی بود ولی امروز به راحتی می توان با پارچه های مختلف مانتو مناسب افراد چاق را تهیه کرد.

پارچه هایی که ابر و بادی هستند که اصطلاحا به آن ها ماربل گفته می شود از طیف رنگی مختلفی تشکیل شده اند که اغلب آن ها دارای دو رنگ متضاد هستند. در فصل تابستان پوشیدن مانتوهایی با این نوع پارچه و ایجاد یک استایل شیک و جذاب بسیار کاربرد دارد. از آنجا که این نوع پارچه های خنک هستند، در این فصل پوشیدن مانتوهایی با این نوع پارچه مناسب است.

انواع مدل های مانتو ابر و بادی برای خانم های چاق

پوشیدن مانتوهای ابر و بادی به خاطر ویژگی خنکی این نوع پارچه ها مخصوصا در فصل تابستان پر طرفدار است. برای افرادی که چاق هستند و مخصوصا در فصل تابستان بسیار عرق می کنند، پوشیدن مانتوهای ابر و بادی بسیار مناسب است.

به عنوان مثال افراد چاقی که در قسمت های دست و بازو، چاق هستند پوشیدن مانتو های ابر و بادی که در قسمت بالا تنه بدون چین و در قسمت آستین نیز بدون چین هستند مناسب است.

مدل مانتوهای ابرو بادی هم مدل جلو باز دارند و هم بسته، برای افراد چاق پیشنهاد می شود که مدل مانتوهای جلو بسته و کمی گشاد پوشیده شود، از آنجا که مانتوهای جلو باز اندام را بیشتر نشان می دهد برای افرادی که علاقه ای ندارند تا چاقی و اضافه وزن آن ها نشان داده شود، پوشیدن این نوع مانتوها توصیه نمی شود.

پوشیدن لباس های یک رنگ و یک دست برای افراد چاق بسیار مناسب است، مانتوهای ابر و بادی که رنگ بندی تیره دارند و یک دست هستند بسیار مناسب این دسته از افراد است که می خواهند لاغر تر نشان داده شوند و کمتر بر روی اندام آن ها تاکید شود.

طرح، رنگ و نوع دوخت و همچنین توجه به سایز بدنی نیز بسیار مهم است.

از آنجا که پارچه ابر و بادی کمی شبیه پارچه ساتن می باشد، بهتر است در هنگام خرید مانتو با پارچه ابر و بادی به سایز و فرم بدنی خود توجه ویژه ای داشته باشید. خرید مانتوهای ابر و بادی با آستین هایی که حالت پف دارند و یا آزاد هستند نیز استایل زیبایی را ایجاد می کند.

برای افراد چاق چه مدل مانتوی ابر و بادی مناسب است؟

از آنجا که پارچه ابر و بادی خنک و سبک هستند برای افرادی که چاق هستند و در فصل زمستان به علت چاقی و عدم تحرک زیاد، عرق می کنند انتخاب مناسبی است.

با پارچه ابر و بادی مدل بسیار زیادی از مانتوها دوخته می شود. تمامی مدل های این دسته از مانتوها برای افراد چاق مناسب است فقط همانطور که بالاتر اشاره کردیم، در هنگام خرید مانتوهای ابر و بادی بهتر است متناسب با سایز خود مانتو را خریداری کنید. رنگ بندی این دسته از مانتوها برای افرادی که چاق هستند محدود نیست و به راحتی می توانند مدلی را که دوست دارند انتخاب نمایند.

 

 

تحریریه مسیر ورزش
سلامتی مهم ترین دارایی ماست. مسیر ورزش می کوشد تا با ترویج زندگی سالم و اصول ورزشی صحیح ، به افزایش سطح سلامتی جامعه کمک کند و با پاسخ به سوالات مربوط به حیطه ورزش و تغذیه ، الگوی مناسبی را در اختیار کاربران قرار دهد. اگر در خصوص مطالب و مقالات منتشر شده سوالی دارید ، در بخش دیدگاه ها ، می توانید نظرات و سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان و مربی های ورزشی مسیر ورزش در اسرع وقت راهنمای شما باشند. ما در کنار شما هستیم.