ویژگی های لباس مجلسی گيپور برای خانم های چاق

انواع مدل لباس مجلسی گيپور برای خانم های چاق

پارچه گیپور یکی از محبوب ترین نوع پارچه ها در تهیه انواع لباس های مجلسی برای بانوان است.

این نوع پارچه ابتدا در فرانسه و سپس در دیگر کشورهای اروپایی تولید شد و امروزه در سراسر دنیا از آن در تهیه لباس استفاده می­کنند. این پارچه ظریف است و از ابریشم و پنبه تهیه می­شود و بیشتر دارای نقش های درشت و برجسته است. از آنجا که لباس­های گیپور بیشتر توری هستند، از این نوع پارچه برای دوختن لباس های عروسی و مجلسی استفاده می­شود. دقت داشته باشید که طرح هایی که بر روی پارچه گیپور است بدون زمینه هستند، این موضوع کاملا برعکس تولید پارچه های دانتل با زمینه توری است. برای تمامی افراد پوشیدن لباس های گیپور مناسب است.

ویژگی هایی که پارچه گیپور برای افراد چاق دارد

مهم ترین نکته در انتخاب یک لباس، انتخاب لباسی است که کاملا متناسب با فرم بدنی ما باشد. برای افراد چاق انتخاب لباس های تنگ و پارچه هایی که بر روی اندام آن ها تاکید دارد کاملا ممنوع است!

توجه به طرح، رنگ بندی، دوخت و نوع پارچه بسیار برای افرادی که می­­خواهند استایل خوبی داشته باشند و در عین حال لاغر به نظر بیایند اهمیت دارد. برای استفاده از پارچه گیپور محدودیت سنی خاصی وجود ندارد، همچنین این نوع پارچه به دلیل آزادی که دارد بسیار در تنفس پوستی و خارج کردن رطوبت بدن موثر است. از آنجا که افراد چاق تعرق زیادی دارند و زود به زود گرمشان می­شود، استفاده از پارچه گیپور برای آن ها مناسب است. توجه به دوخت لباس های گیپور نیز مهم است. افراد چاق بهتر است از لباس های گیپوری که یقه­های هفت و یا هالتر دارند استفاده کنند. در ابتدای این بند گفتیم که توجه به فرم بدنی بسیار مهم است، اگر فردی چاق که فرم بدنی آن حالت گلابی است، یعنی پایین تنه چاقی دارد هستید، بهتر است از لباس گیپور دار در بخش بالاتنه خود استفاده کنید. این باعث می شود که اندام های پایین تنه شما کمتر نشان داده شود.

اگر بالا تنه چاقی دارید، بهتر است از لباسی استفاده کنید که پایین تنه شما را متناسب با بالا تنه شما نشان دهد. پارچه های گیپور در متناسب کردن اندام شما بسیار کارآمد می­باشند. علاوه بر اینکه باید به نوع لباسی که می­پوشید دقت کنید، بهتر است در استفاده از اکسسوری ها نیز دقت داشته باشید.

از آنجا که خود پارچه های گیپور در حالت معمولی نمای زیبایی از استایل را ایجاد می­کنند دیگر نیاز به استفاده از اکسسوری های مختلف و شلوغ نیست، البته اگر از لباس گیپوری استفاده می کنید که بلند است و ماکسی است، توصیه می­شود که با آن کفش پاشنه بلند نیز بپوشید.

خانم های چاق چه مدل لباس مجلسی گيپور انتخاب کنند؟

برای افراد چاق، در انتخاب لباس با پارچه گیپور بهتر است دقت داشته باشند. از آنجا که این نوع پارچه دارای شکل های مختلفی است و زیبایی آن به این ویژگی بستگی دارد، در هنگام خرید لباس با توجه به فرم بدنی که دارید بهتر است بخش گیپور دار پارچه در قسمت­هایی که می خواهید بیشتر تاکید شود، قرار بگیرد.

تحریریه مسیر ورزش
سلامتی مهم ترین دارایی ماست. مسیر ورزش می کوشد تا با ترویج زندگی سالم و اصول ورزشی صحیح ، به افزایش سطح سلامتی جامعه کمک کند و با پاسخ به سوالات مربوط به حیطه ورزش و تغذیه ، الگوی مناسبی را در اختیار کاربران قرار دهد. اگر در خصوص مطالب و مقالات منتشر شده سوالی دارید ، در بخش دیدگاه ها ، می توانید نظرات و سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان و مربی های ورزشی مسیر ورزش در اسرع وقت راهنمای شما باشند. ما در کنار شما هستیم.