کدام نوع لباس مجلسی لاغر تر نشون ميده؟

انتخاب لباس مجلسی که لاغر تر نشون ميده

نوع پوشش و استایلی که هر فرد انتخاب می­کند در نشان دادن فرم و شکل بدن او بسیار موثر است. البته نمی­توان به طور قطعی این را گفت که پوشیدن لباس بتواند ما را لاغر کند! ولی توجه به برخی از ویژگی ها در هنگام خرید لباس باعث می­شود که ما لاغر تر به نظر بیاییم. انواع مختلفی از لباس­های مجلسی در سبک­های گوناگون امروزه در بازار مد و استایل عرضه می­شود، لباس­های مجلسی بلند، لباس­های مجلسی مدل کلوش، لباس­های مجلسی کوتاه، لباس­های عروسکی، پارچه­های مجلسی دانتل، لمه، ساتن و …، پوشیدن هر نوع از این لباس­های مجلسی بهتر است با توجه به فرم بدنی انتخاب شود تا برای ما استایل زیبایی را ایجاد کند.

ویژگی لباس مجلسی که می تواند شما را لاغر تر نشان دهد

برای انتخاب یک لباس مجلسی مناسب بهتر است به نوع دوخت و پارچه لباس توجه داشته باشید، لباس­های مجلسی طرح دار مخصوصا لباس­هایی که طرح­های شلوغ تری دارند بسیار مناسب افراد چاق هستند، این نوع طرح­ها برای لاغر تر نمایان شدن افراد و زیبایی استایل به کار می­روند.

پوشیدن لباس­های مجلسی کلوش گزینه بسیار خوب دیگری است که افراد برای لاغرتر نشان دادن خود می­توانند پوشیدن آن را امتحان کنند. این نوع لباس­ها در قسمت پایین تنه خود حالت کلوش که به حالت چین خورده و دارای پیله های زیادی است می گویند، دارند و برخی از انواع آن دارای آستین­های کلوش مانند نیز می­باشند. مدل لباس­های مجلسی بلند نیز اگر از نظر رنگ، یک دست باشند برای لاغر تر نشان دادن ما بسیار مناسب هستند. بهتر است در انتخاب مدل­های بلند لباس مجلسی به سراغ خرید مدل­های ماهی و پری دریایی بروید.

بهترین مدل لباس مجلسی که لاغر تر نشون میده

پوشیدن لباس­های مجلسی با توجه به نوع دوخت پارچه، مانند لباس­هایی که یقه ­های هفت مانند دارند باعث می­شود که بالا تنه شما بلند تر و زیبا تر نشان داده شود. انتخاب لباس­های مجلسی با دامن­هایی که تا زیر زانو می آید، از دسته لباس­های مجلسی کوتاه هستند که بهتر است از نوع گن دار آن ها برای لاغر تر نشان دادن خود خریداری کنید. دقت در انتخاب رنگ لباس مجلسی نیز باعث کمک به لاغری شما می­شود! انتخاب لباس مجلسی با رنگ­های تیره باعث می­شود تا شما لاغر تر دیده شوید.

انتخاب پارچه ­های لباس مجلسی مانند پارچه دانتل که دارای طرح­های خاصی است و بر روی تور دوخته می­شود نیز به ایجاد یک استایل بسیار شیک و کمتر نشان دادن چاقی شما کمک می­کند.

برای فرم های بدنی افراد چاق، اگر فرم بدنی شما حالت گلابی شکل دارد بهتر است از لباس­های مجلسی چین دار و یا تاپ­های دکلته استفاده کنید، اگر فرم بدنی شما حالت سیبی دارد بهتر است از لباس­های مجلسی چند لایه مانند کت و دامن یا شلوار همراه با کمربند را استفاده کنید.

کدوم نوع لباس مجلسی لاغر تر نشون ميده؟

فرم بدنی هر فردی با دیگری متفاوت است و به یاد داشته باشید که بزرگی و داشتن اندام درشت چیز بدی نیست، فقط کافی است برای لاغرتر نشان دادن خود به رنگ بندی، طرح ها، نوع پارچه و لباس توجه کنید، استفاده از رنگ های تیره در قسمت­هایی که اندام درشتی داریم و استفاده از رنگ های روشن برای قسمت­هایی که اندام ما لاغر تر است در هنگام خرید و انتخاب لباس مجلسی بهترین گزینه است.

 

تحریریه مسیر ورزش
سلامتی مهم ترین دارایی ماست. مسیر ورزش می کوشد تا با ترویج زندگی سالم و اصول ورزشی صحیح ، به افزایش سطح سلامتی جامعه کمک کند و با پاسخ به سوالات مربوط به حیطه ورزش و تغذیه ، الگوی مناسبی را در اختیار کاربران قرار دهد. اگر در خصوص مطالب و مقالات منتشر شده سوالی دارید ، در بخش دیدگاه ها ، می توانید نظرات و سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان و مربی های ورزشی مسیر ورزش در اسرع وقت راهنمای شما باشند. ما در کنار شما هستیم.