مدل لباس مجلسی برای زنان شکم دار

انواع مدل لباس مجلسی برای زنان شکم دار

اغلب خانم­ها از داشتن شکم بزرگ رنج می­برند و برای خرید لباس به ویژه لباس های مجلسی به مشکل بر می­خورند. امروزه به دلیل طراحی های مختلف لباس ها و رنگ بندی های متنوعی که لباس های مجلسی دارند، پنهان کردن شکم و ایجاد یک استایل مناسب و شیک برای افرادی که چاق هستند بسیار کار آسانی است. فقط کافی است که به هنگام خرید به نکاتی که یک لباس مجلسی برای افراد چاق و شکم دار نیاز دارند توجه کنید.

کدام نوع لباس مجلسی مناسب زنان شکم دار است؟

برای زنانی که از چاقی و بزرگ بودن شکم خود در هنگام خرید یک لباس مجلسی زیبا و مناسب رنج می برند، بهترین انتخاب برای خرید لباس مجلسی، پوشیدن لباس های تک رنگ است. پوشیدن لباس های تک رنگ به خصوص لباس هایی که رنگ تیره دارند باعث می­شود تا اندام شما لاغر تر و استایل شما زیباتر شود. البته این به معنی استفاده از لباس­ های مجلسی با رنگ های پاستیلی و روشن نیست، شما به راحتی می توانید علاوه بر رنگ های تیره از رنگ هایی با طیف رنگی بژ، کرم، پسته­ای، صورتی کم رنگ و … نیز استفاده کنید.

پوشیدن لباس های مجلسی تنگ اصلا به افرادی که می­خواهند تا شکم خود را کمتر نشان دهند، توصیه نمی­شود. این نوع لباس ها بیشتر باعث می­شود تا عیوب شما نشان داده شود. بهتر است به هنگام خرید لباس مجلسی به سراغ لباس هایی که لایه لایه هستند بروید. این نوع لباس­های مجلسی از دسته لباس­هایی هستند که شامل کت و شلوار، دامن جدا و … می­شوند.

دوخت لباس­های مجلسی از نکات دیگری است که حتما باید به آن توجه داشته باشید. برای خانم های چاق بهتر است لباس مجلسی انتخاب شود که یقه­های باز داشته باشد. استفاده از اکسسوری هایی مانند گوشواره­های بلند، گردنبند بلند و … نیز باعث می­شود تا توجه در آن نقاط بیشتر از سایر قسمت های بدن شود و شکم شما کمتر نمایان شود.

علاوه بر پوشیدن لباس های بلند مجلسی، می­توانید از لباس­های کوتاه مجلسی نیز به شرطی که در ناحیه شکمی لباس از گن­های گوناگونی برای پوشاندن شکم دوخته شده است، استفاده کنید.

انتخاب لباس های کمر باریک یکی دیگر از گزینه های خوبی است که می توان از طیف رنگی تیره آن به هنگام پوشیدن استفاده کرد. انتخاب لباس های مجلسی دامن دار مخصوصا لباس هایی که قد دامن آن ها بلند هستند و از طرح های روشن بر روی آن استفاده شده است از گزینه های بسیار خوب دیگری است که باعث بلند به نظر آمدن قد و کمتر نمایان شدن شکم خانم ها می­شود.

زنان شکم دار باید چه مدل لباس مجلسی بپوشند؟

همیشه نیاز نیست که اگر از درشت و چاق بودن اندام خود رنج می­بریم آن ها را بپوشانیم، بلکه می توانیم با یک انتخاب درست در هنگام خرید لباس، بر روی قسمت های دیگری از بدن خود که فرم بهتری دارند تاکید کنیم. دقت به نکاتی که در لباس ها باعث می­شود تا لاغرتر نشان داده شویم، مانند نوع دوخت لباس های مجلسی، استفاده از اکسسوری های گوناگون، نوع کفشی که می پوشیم و … خرید راحت تر لباس را به دنبال خواهد داشت.

تحریریه مسیر ورزش
سلامتی مهم ترین دارایی ماست. مسیر ورزش می کوشد تا با ترویج زندگی سالم و اصول ورزشی صحیح ، به افزایش سطح سلامتی جامعه کمک کند و با پاسخ به سوالات مربوط به حیطه ورزش و تغذیه ، الگوی مناسبی را در اختیار کاربران قرار دهد. اگر در خصوص مطالب و مقالات منتشر شده سوالی دارید ، در بخش دیدگاه ها ، می توانید نظرات و سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان و مربی های ورزشی مسیر ورزش در اسرع وقت راهنمای شما باشند. ما در کنار شما هستیم.