ویژگی های لباس عروس مناسب افراد چاق و قد کوتاه

لباس عروس مناسب افراد چاق و قد کوتاه

یکی از جذاب ترین و مهم ترین تدارکات مراسم عروسی، انتخاب و خرید لباس عروس است. برای برنامه ریزی عروسی معمولا اضطراب زیادی در رابطه با خرید لباس عروس است به خصوص برای افرادی که چاق هستند و سایز بزرگی دارند.
خرید لباس عروس نیازمند توجه به نکاتی قبل از خرید است که باید به آن توجه کنید. برای افراد چاق و قد کوتاه لباس عروسی مناسب است که آن ها را بلند و لاغر تر نشان دهد. توجه کردن به فرم و شکل بدنتان در هنگام خرید هر لباسی به خصوص لباس عروس بسیار مهم است.

چه مدل لباس عروسی مناسب افراد چاق و قد کوتاه است؟

در مزون های مختلف می توان انواع مدل های لباس عروس را مشاهده و همان موقع خریداری کرد و یا می توان برای دوخت لباس عروس مطابق سلیقه خودتان سفارش دهید.
عروس هایی که قد کوتاهی دارند و چاق هستند باید لباسی را انتخاب کنند که قسمت های لاغر تر و باریک تر بدنشان را برجسته می کند و کمتر بر روی اندام های چاق تاکید کند.
پوشیدن لباس عروس هایی که مدل پرنسسی دارند برای افراد قد کوتاه مناسب نیست از آنجا که بهتر است این افراد لباس عروسی را انتخاب کنند که آن ها را بلند تر نشان دهد، این مدل لباس عروس مناسب نیست.
پوشیدن لباس هایی که در قسمت های بالاتنه آن سنگدوزی و طرح های زیادی کار شده است برای آن دسته از خانم هایی که فرم بدنی آن ها سیبی شکل است مناسب نیست.
لباس عروس های مدل ماهی به دلیل حالت منحنی که دارد و باعث می شود تا پایین لباس بیشتر دیده شود و بین کمر و قسمت پایین تنه تناسب ایجاد کند برای افرادی که شکل بدنشان درشت و پر است، استایل خوبی را ایجاد می کند. همچنین این نوع لباس ها در پوشش نیز بسیار راحت هستند.
مدل لباس عروس های راسته که بین انواع هنرمندان خارجی نیز بسیار پر طرفدار است، یک انتخاب ویژه و خاص برای خانم هایی است که می خواهند بلند تر و لاغر تر دیده شوند.
عروس هایی که می خواهند یک لباس عروس جذاب و در عین حال ساده و شیک را انتخاب کنند، مدل لباس عروس های یقه بلند را بهترین گزینه برای آنها است.
دقت کنید که همیشه قرار نیست لباس عروس فقط به رنگ سفید باشد! طیف رنگی های شامپاینی و طلایی برای لباس عروس، علاوه بر اینکه در لاغر تر نشان دادن موثر هستند، یک استایل عروس بسیار زیبا را برای شما به وجود می آورد.
سادگی و در عین حالت ظرافت در دوخت لباس عروس بسیار مهم است. در هنگام انتخاب لباس عروس به نوع پارچه و دوخت سنگدوزی نیز توجه داشته باشید.

افراد چاق و قد کوتاه چه لباس عروسی انتخاب کنند؟

مهم نیست که چه شکلی یا اندامی دارید، لباس عروسی که انتخاب می کنید باید به شما احساس زیبایی و اعتماد به نفس بدهد. با انتخاب یک لباس عروس مناسب فرم بدنی خود، نه تنها می توانید
لاغر ظاهر شوید بلکه یک استایل منحصر به فرد برای شما ایجاد خواهد کرد.

تحریریه مسیر ورزش
سلامتی مهم ترین دارایی ماست. مسیر ورزش می کوشد تا با ترویج زندگی سالم و اصول ورزشی صحیح ، به افزایش سطح سلامتی جامعه کمک کند و با پاسخ به سوالات مربوط به حیطه ورزش و تغذیه ، الگوی مناسبی را در اختیار کاربران قرار دهد. اگر در خصوص مطالب و مقالات منتشر شده سوالی دارید ، در بخش دیدگاه ها ، می توانید نظرات و سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان و مربی های ورزشی مسیر ورزش در اسرع وقت راهنمای شما باشند. ما در کنار شما هستیم.