رازهای واقعی لباس مناسب برای پوشاندن کامل شکم

کدام مدل لباس برای پوشاندن شکم مناسب است؟

برای افرادی که شکم دارند و در هنگام پوشیدن و انتخاب لباس دچار مشکل می شوند، راهکارهای مختلفی برای انتخاب یک لباس مناسب است تا کمتر شکم و چاقی آن ها مشخص شود. بهترین راهکار برای راحت بودن در انتخاب لباس برای افراد چاق ورزش است! ولی از آنجا که فرصت زیادی می خواهد تا لاغر تر شوید بهتر است در هنگام خرید لباس، به رنگ، دوخت، طرح و … توجه داشته باشید تا لاغر تر نشان داده شوید. با رعایت کردن این نکات خیلی ساده می توان شکم خود را پنهان کرد.

ویژگی های لباس مناسب برای پوشاندن شکم

افرادی که شکم دارند نباید لباس های بسیار چسبناک بپوشند، این نوع لباس ها با چسبیدن به اندام های شما توجه زیادی را بیشتر جلب می نماید.

پوشیدن رنگ های تیره لباس یا لباس هایی یک رنگ هستند برای این افراد بسیار مناسب است. این رنگ بندی های باعث می شود تا لاغر تر به نظر بیایید. پوشیدن لباس هایی که خطوط عمودی دارند و یا دارای طرح های نامتقارن هستند برای افراد چاق و شکم دار، پوشیدن این نوع لباس ها توصیه نمی شود.

در فصل های مختلف سال به ویژه در فصل زمستان پوشاندن شکم خود به راحتی امکان پذیر است، از آنجا که می توان با انتخاب لباس ها به صورت لایه لایه شکم خود را پنهان کرد، اما در فصل های گرم سال مانند تابستان بهترین انتخاب پوشیدن لباس های تک رنگ است و بدون طرح است و یا انتخاب لباس هایی که بلند هستند.

پیراهن هایی که در قسمت کمر تنگ می شود شکم را بیشتر بیرون زده نشان می دهند، پوشیدن لباس هایی که حالت آزادی دارند و شل هستند برخلاف لباس های تنگ برای کمتر نشان دادن شکم مناسب هستند. به عنوان مثال انتخاب تاپ های کرپ که حالت نا متقارن دارند و در قسمت پایین لباس آزاد هستند برای افراد چاق و شکم دار بسیار مناسب است.

دقت در دوخت یقه برای کمتر نشان دادن شکم نیز مهم است. لباس هایی که یقه آن ها حالت هفت دارد باعث می شوند تا کمتر لباس به بدن شما بچسبد و شکم را بیشتر نشان دهد. همچنین این نوع لباس ها توجه را به سمت بالا تنه می برد و کمتر تاکیدی بر روی قسمت های پایین تنه خواهد داشت.

پوشیدن لباس بلند به همراه شلوارهایی که ساق مانند هستند و کشدارند برای کمتر نشان دادن شکم نیز بسیار مناسب هستند.

همچنین می توانید برای لاغر تر نشان دادن و پنهان کردن شکم خود از گن های مختلف استفاده کنید.

لباس مناسب پوشاندن شکم چه ویژگی هایی دارد؟

علاوه بر نکاتی که گفته شد در هنگام خرید لباس، دقت در انتخاب پارچه نیز برای لاغر نشان دادن بسیار موثر است. نباید از پارچه های بسیار ضخیم و سنگین برای پوشش بالایی به خصوص در اطراف ناحیه شکمی استفاده کرد زیرا باعث می شود تا شما را بزرگتر نشان دهند.

در نتیجه برای کمتر نشان دادن شکم و اندام خود مهم ترین کاری که باید کرد این است که توجه را از قسمتی که نمی خواهید، بر قسمتی از بدنتان بگذارید که فرم بهتری دارد.

 

 

 

 

تحریریه مسیر ورزش
سلامتی مهم ترین دارایی ماست. مسیر ورزش می کوشد تا با ترویج زندگی سالم و اصول ورزشی صحیح ، به افزایش سطح سلامتی جامعه کمک کند و با پاسخ به سوالات مربوط به حیطه ورزش و تغذیه ، الگوی مناسبی را در اختیار کاربران قرار دهد. اگر در خصوص مطالب و مقالات منتشر شده سوالی دارید ، در بخش دیدگاه ها ، می توانید نظرات و سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان و مربی های ورزشی مسیر ورزش در اسرع وقت راهنمای شما باشند. ما در کنار شما هستیم.