چه شلواری مناسب افراد لاغر و قد بلند است؟

چه شلواری برای افراد لاغر و قد بلند مناسب است؟

شلوار مناسب افراد لاغر و قد بلند

پوشیدن لباس مناسب و منحصر به شکل بدنی هر فردی در زیبایی ظاهری او بسیار تاثیر گذار است. امروزه بازار مد و پوشاک برای تمامی افراد با هر نوع فرم و شکل بدنی انواع مختلفی از پوشاک را عرضه می کند. انتخاب درست لباس و شلوار متناسب با وضعیت بدنی هر فرد و توجه به قد، چاقی، لاغری و … در زیبا نشان دادن ظاهر ما بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

ممکن است به هنگام خرید پوشاک نتوانیم به درستی تشخیص دهیم که کدام یک برای ما مناسب است، به همین دلیل بهتر است به فاکتورهای مختلفی از قبیل بلندی و کوتاهی، رنگ لباس، نوع لباس و … به هنگام خرید لباس و شلوار توجه کنیم.

ویژگی های شلوار افراد قد بلند

اگر شما یک خانم و آقای قد بلند و لاغر اندام هستید و می­خواهید بدانید که کدام نوع شلوار مناسب پوشش شما است، به یاد داشته باشید که در انتخاب شلوار هیچ محدودیتی ندارید و می توانید انواع شلوارهای تنگ و گشاد را با استایل خود به راحتی هماهنگ کنید.

یکی از انتخاب های بسیار خوب برای نشان دادن قد بلند و همچنین راحتی، پوشیدن شلوارهای راسته است. این شلوارها به دلیل ظاهری که دارند خیلی راحت با هر استایلی که مورد نظر شما است هماهنگ می شوند و می توانید با پوشیدن این نوع شلوارها تناسب خوبی را بین بالاتنه و پایین تنه خود ایجاد کنید.

یکی دیگر از شیک ترین نوع شلوار برای افراد قد بلند، پوشیدن شلوارهای گشاد یا شلوارهای بگی است. این نوع شلوارها ظاهری ظریف را به قد شما می­دهند. پوشیدن شلوار گشاد باعث می­شود که توجه بیشتر بر روی قد شما باشد ولی پوشیدن شلوارهای تنگ تر بیشتر نظر را بر روی پاها و کفش شما جلب می کنند.

شلوارهای بگی را با یک پیراهن گشاد یا تاپ ست می­کنند که باعث ایجاد ظاهری بسیار شیک در استایل شما می­شود.

پوشیدن شلوارهای جین راسته از دیگر شلوارهایی است که به خصوص برای آقایان استایل مناسبی را ایجاد می­کند. همچنین شلوارهای جین تنگ برای نشان دادن بلندی و لاغری پاها مناسب است.

البته که بهتر است افراد قدبلند از شلوارهای راسته استفاده کنند تا شلوارهای بسیار تنگ و کوتاه، این باعث می شود که بلندی قد به خوبی نشان داده شود.

مدل های دیگری از شلوارها مانند شلوارهای دم پا گشاد مخصوصا برای خانم های قد بلند از مدل­های بسیار جذاب دیگری است که می توانید در انتخاب شلوار به خرید آن ها نیز توجه کنید.

دقت کنید از خریدن شلوارهایی با جیب های بیش از حد بزرگ خودداری کنید زیرا باعث توجه به ناحیه پا شما و ایجاد نمایی بد از استایل شما می­شوند.

افراد لاغر و قد بلند باید چه شلواری را انتخاب کنند؟

در هنگام خرید شلوار به قانون تعادل بین بالاتنه و پایین تنه خود توجه ویژه ای داشته باشید، مخصوصا این موضوع برای افراد قد بلند بسیار قابل اهمیت می باشد زیرا افراد قد بلند جزئیات لباس را واضح تر از دیگر افراد نشان می دهند؛ بنابراین دانستن فرم و شکل بدن و اینکه چه چیزی به استایل شما می­آید نکته مهمی است که باید به هنگام خرید لباس و شلوار به آن توجه داشته باشید.

تحریریه مسیر ورزش
سلامتی مهم ترین دارایی ماست. مسیر ورزش می کوشد تا با ترویج زندگی سالم و اصول ورزشی صحیح ، به افزایش سطح سلامتی جامعه کمک کند و با پاسخ به سوالات مربوط به حیطه ورزش و تغذیه ، الگوی مناسبی را در اختیار کاربران قرار دهد. اگر در خصوص مطالب و مقالات منتشر شده سوالی دارید ، در بخش دیدگاه ها ، می توانید نظرات و سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان و مربی های ورزشی مسیر ورزش در اسرع وقت راهنمای شما باشند. ما در کنار شما هستیم.