چه مدل بلوز و دامن مجلسی مناسب برای افراد چاق است؟

مدل بلوز و دامن مجلسی برای افراد چاق

بسیاری از خانم هایی که چاق هستند فکر می کنند پوشیدن دامن برای این افراد مناسب نیست وباعث می شود اندام آن ها چاق تر از چیزی که هست به نظر بیاید، ولی امروزه برخلاف گذشته بسیاری از انواع پارچه ها برای دامن و لباس های مجلسی استفاده می شود که اندام شما را لاغرتر از چیزی که هست نشان خواهد داد.

توجه به برخی از نکات ساده در هنگام خرید دامن و لباس های مجلسی می تواند استایل شیک و زیبایی را برای شما ایجاد کند.

انواع مختلفی از دامن مانند سارونگ، حبابی، دامن وتاه، رپ، باکس پلیت، ای لاین، مدل ماهی، لاله ای، گوده دار و … وجود دارد که همه خانم ها حتی آن دسته از خانم هایی که چاق هستند نیز می توانند پوشیدن آن را امتحان کنند.

 

مدل مناسب بلوز و دامن افراد چاق کدام است؟

در افراد چاق، فرم و شکل بدنی در دسته های متفاوتی قرار میگیرد. مهم است که با توجه به سایز و فرم بدنی که دارید لباس و بلوز مناسب خود را انتخاب کنید.

در ابتدا بهتر است به سراغ لباس هایی بروید که رنگ های تیره دارند و یک دست هستند. استفاده از طرح و لوگوهای شلوغ بر روی لباس، برای افراد چاق اصلا مناسب نیست از آنجا که سایز بزرگ این افراد را بیشتر نشان می دهد.

برای افرادی که اندام گلابی شکل دارند، دامن های آی لاین بهترین گزینه برای انتخاب هستند. این نوع دامن ها به قسمت باسن نمی چسبند و از کمر به پایین آزاد هستند از این رو چاقی پایین تنه را کمتر نشان می دهد.

مدل دیگری از دامن مناسب افرادی که چربی ناحیه شکمی آن ها زیاد است، دامن های کلوش و یا دایره ای است. این مدل دامن ها بیشتر پارچه آن ها به یک حالت کمربند متصل می شود و کمربند آن بر روی خط کمر و شکم قرار میگیرد.

قد دامن های کلوش طبق سلیقه می تواند بلند و یا کوتاه دوخته شود، برای افراد چاقی که کوتاه هستند پیشنهاد می شود قد دامن های کلوش بلند گرفته شود.

دیگر مدل دامن، دامن های پلی دار هستند که از پارچه های ضخیم تهیه می شوند. مدل دامن های باکس پلیت برای خانم هایی چاقی که قد کوتاهی دارند مناسب است.

پوشیدن دامن های پلیسه و دامن های با پیلی تخت به دلیل داشتن حجم زیاد، دامن های چین دار و دامن های لنگی برای خانم های چاق و سنگین وزن مناسب نیست. همچنین نوعی دیگری از مدل های دامن، دامن های طبقه ای هستند که این به دامن های کولی نیز شناخته می شوند، از آنجا که اغلب دارای طرح های شلوغ هستند برای خانم هایی چاق که می خواهند لاغر تر به نظر بیایند مناسب نیست.

پوشیدن دامن های نامتقارن یکی دیگر از مدل دامن های جذابی است که افراد چاق می توانند استایل جذابی را با آن ایجاد کنند.

چه مدل بلوز و دامن مجلسی مناسب برای افراد چاق است؟

پوشیدن دامن های مجلسی و دامن های ساده برای استفاده خانم های چاق و سایز بزرگ انتخاب خوبی است، فقط باید در انتخاب دامن به مواردی که گفته شد دقت داشته باشید تا ظاهر خود را لاغر تر نشان دهید.

تحریریه مسیر ورزش
سلامتی مهم ترین دارایی ماست. مسیر ورزش می کوشد تا با ترویج زندگی سالم و اصول ورزشی صحیح ، به افزایش سطح سلامتی جامعه کمک کند و با پاسخ به سوالات مربوط به حیطه ورزش و تغذیه ، الگوی مناسبی را در اختیار کاربران قرار دهد. اگر در خصوص مطالب و مقالات منتشر شده سوالی دارید ، در بخش دیدگاه ها ، می توانید نظرات و سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان و مربی های ورزشی مسیر ورزش در اسرع وقت راهنمای شما باشند. ما در کنار شما هستیم.